Aktuálně

VINNÉ TRHY ČEJKOVICE 3.ČERVNA 2023

Letošní trhy si společně užijeme v prostorách zámecké zahrady. Čekejte vinaře opět v plné sestavě. 28 vinařství, desítky vín a plno příjemných chvil...
Dalši informace a online prodej vstupenek: https://www.vinozcejkovic.cz/shop
 
 

Čejkovická vinná stezka 6. května 2023

Jarní probuzení přírody je pastvou pro oči... Přijeďte za námi do Čejkovic uspokojit i další smysly a užijte si tento jarní víkend s našimi víny.
V místních vinicích na vás bude čekat 28 vinařství a vy budete moci ochutnat především mladá vína v prostředí viničních tratí.
 
Více informací a online prodej vstupenek: https://www.vinozcejkovic.cz/shop
 
 

Vinařský ples 4. února 2023

Na Vinařském plese vás čeká společenský zážitek s kulturním programem. Spolu s námi prožijete příjemný večer, zatančíte si u dobré muziky a ochutnáte mladá vína z naší produkce.

Cena vstupného s místenkou činí 400 Kč.

V ceně vstupného je sklenička sektu i degustace mladých vín. 

  Rezervace na emailové adrese: info@vinozcejkovic.cz nebo na telefonu 776 078 678.
Více info na www.vinozcejkovic.cz
 
Zimní festival vína NĚMČIČKY 2023
Vinné sklepy budou otevřeny od 10:00 hod. do 19:00 hod., vychutnáte si skvělá vína od němčičských vinařů a k chuťi přijdou vhod i tradiční zimní místní pochutiny. Nebude chybět ani soutěž o nejlepší svařák.

Cena vstupenky na otevřené sklepy 800,-
 obsahuje : neomezenou degustaci vzorků vín během otevřených sklepů, skleničku, kapsičku na skleničku, mapku, propisku, 200,-Kč kupón na jídlo či víno.

VÝDEJ VSTUPENEK
Výdej vstupenek na místě bez předprodeje a online zakoupených vstupenek bude probíhat v den akce 28. 1. 2023, na těchto dvou místech:
- JLT Rodinné vinařství Procházkovi, Němčičky 266, od 10hod.
- vinařství Kryptowine, Němčičky 9, od 10hod.